Toorank
Toorank

O nas

W Toorank wierzymy, że czyny mówią głośniej niż słowa i wolimy, by nasze produkty reklamowały się same poprzez swoją jakość. W ciągu ostatnich 10 lat nasze marki zdobyły ponad 100 medali na Międzynarodowym Konkursie Win i Wyrobów Alkoholowych "International Wine and Spirits Competition", co jest imponującym osiągnięciem. Zdobyliśmy, między innymi, 6 złotych medali za produkty najlepsze w swojej klasie, 4 złote medale, 15 srebrnych medali za produkty najlepsze w swojej klasie oraz 27 srebrnych nagród. Tylko za Puccini Crystal Sambucca firma zdobyła 5 złotych medali, w tym 2 za produkt najlepszy w swojej klasie.

W roku 2009 oraz ponownie w roku 2010 firma Toorank Distilleries otrzymała nominacje do prestiżowego tytułu najlepszej destylarni roku "International Distiller of the Year" (przyznawanej producentowi wyrobów alkoholowych wykazujących się najwyższą jakością wśród wyrobów zgłoszonych do konkursu IWSC), natomiast firma Toorank UK Ltd otrzymała prestiżowy tytuł "Najlepszego Importera Wyrobów Alkoholowych w 2009 roku".

W roku 2010 firma Toorank Distilleries otrzymała jedno z najwyższych wyróżnień IWSC - prestiżowe Trofeum Producenta za gin, przyznawane przez Stowarzyszenie Producentów Ginu i Wódki (Gin and Vodka Association).

Nagrody

Toorank

Copyright © 2015 Toorank. Wszelkie prawa zastrzeżone

Kontakt