Toorank
Toorank

Nasze Rynki

Głównymi rynkami firmy Toorank Distilleries są rynki w Holandii, Wielkiej Brytanii oraz Polsce, gdzie posiadamy naszych własnych dystrybutorów i sprzedawców. Nasze marki są jednak sprzedawane na ponad 27 rynkach na całym świecie.

Handel detaliczny W Holandii, Wielkiej Brytanii i Polsce, marki Toorank są sprzedawane przez większość detalicznych sprzedawców żywności:


  • Petrikov jest drugą największą marką sprzedawaną w holenderskich supermarketach
  • Apsinthion Absinthe jest wiodącą marką w Wielkiej Brytanii oraz na rodzimym rynku w Polsce
  • Dorogon Sake jest wiodącą marką w Wielkiej Brytanii
  • Old Samuel blended bourbon jest piątą największą marką importowanej whisky w Wielkiej Brytanii

Sprzedaż w sklepach monopolowych
Asortyment marek klasy premium firmy Toorank jest dystrybuowany w dużych ilościach oraz posiada znaczny udział w rynku sprzedaży we wszystkich ważnych sieciach sklepów monopolowych w Holandii, Wielkiej Brytanii oraz w Polsce.

Sprzedaż w lokalach gastronomicznych
Jest to kanał sprzedaży, który nie był dotychczas traktowany przez firmę w sposób priorytetowy, jednak pozycja globalnych marek Toorank w sprzedaży w lokalach gastronomicznych jest w dalszym ciągu silna.

Nieustannie poszukujemy partnerów dystrybucji na wszystkich rynkach, na których nasze marki nie są jeszcze reprezentowane. Jeżeli byliby Państwo zainteresowani współpracą z firmą Toorank, prosimy o kontakt na stronie info@toorank.com

Toorank
Toorank


Toorank

Toorank


Copyright © 2015 Toorank. Wszelkie prawa zastrzeżone

Kontakt