Toorank
Toorank

Nasze marki

Przez ponad 30 lat swojego istnienia firma Toorank zmieniła się nie do poznania. W 1995 roku utworzyliśmy specjalny dział marki - Toorank BV, który jest dziś odpowiedzialny za sprzedaż i marketing naszych własnych marek oraz za dystrybucję marek innych firm.

Dotychczasowe sukcesy działu marki wynikają z 3 podstawowych zasad:

Innowacyjność

Innowacyjność zdecydowała o sukcesie kilku naszych nowych marek. Aby wyróżnić się na dzisiejszym zatłoczonym rynku, nasze marki musiały różnić się nie tylko zawartością butelki, ale również wyglądem produktu i sposobem jego wprowadzenia na rynek.

Jakość

Głównym atutem produktów firmy Toorank jest ich najwyższa jakość, dzięki której osiągnęliśmy tak wysoki poziom zadowolenia i lojalności klientów.

Unikalna kombinacja produktu i rynku

Przeprowadzamy staranną analizę każdego rynku, by znaleźć istniejące luki. W ścisłej współpracy z naszymi klientami, Toorank BV wprowadziło produkty na rynkach oraz w określonych kanałach handlowych, w których nie istniały one wcześniej. Przykładami takich produktów są koktajle Coppa - gotowe do podania koktajle przeznaczone do sprzedaży zarówno w punktach gastronomicznych, jak i sklepach, wódki smakowe Petrikov, Mojito Hot dla holenderskiego detalicznego handlu żywnością oraz wódka w sakwie 35cl dla sektora supermarketów w Wielkiej Brytanii.

Nasze marki
Toorank
Toorank

Nagrody

W ciągu ostatnich 10 lat otrzymaliśmy 100 nagród w prestiżowym konkursie IWSC, w tym między innymi:

Złote medale za produkt najlepszy w swojej klasie dla polskiej wódki Akademickiej, Aztec tequilla Gold oraz Di Antonio Sambuca.

5 złotych medali (w tym 2 złote za produkt najlepszy w swojej klasie) za Puccini Crystal Sambuca.

Złoty medal za Apsinthion Absinthe.

Srebrne medale za produkt najlepszy w swojej klasie za Aztec Tequila Gold, Coppa Mojito, polską wódkę na bazie miodu Miodula, Amaretto Di Antonio, Puccini Limonino, Sloane's Gin oraz TibuRon Kokos i Mango.

Srebrne medale za Aztec Tequilla Silver, 5 i 12-letnie mieszane szkockie whisky Black Scott Highland blended Scotch, Dorogon Sake, Old Samuel blended bourbon, Puccini Graphite oraz Amaretto i wiele innych
Toorank

Nasze globalne marki:

Apsinthion

Akademicka

Coppa

Miodula

Puccini

Sloanes
Toorank

Copyright © 2015 Toorank. Wszelkie prawa zastrzeżone

Kontakt